19 Mayıs 2009 Salı

Birinci Hafta

Bugün sitemin açılışının tam bir haftası oldu. İlk hafta olmasına rağmen epey ziyaretçim var, hepsine tek tek çok teşekkür ederim. İnşallah onlara yardımcı olabilmişimdir.

Ben çeşitlerimi daha kolaylaştırarak ve çoğaltarak devam edeceğim. Bu arada, arkadaşlardan gelen önerilerde el işlerine de yer vermem isteniyor;

Siz ne dersiniz?

Sevgilerimle, Nedret

1 yorum:

 1. Merhaba,
  İnternette, özellikle de bu web günlüğü şeklindeki sayfalarda yemek ve el işi teması çok işleniyor. İnsan artık tarif aradığında bu tür günlük sayfalarına ulaşır oldu. Bu çok iyi birşey, çeşitlilik sonuçta iyi, ama aynı zamanda da tariflerin arasında kaybolmaya sebep olabiliyor. Aynı yemeğin çeşit çeşit tarifi, bu tarifler arasında değerlendirme yapabilecek kadar mutfak bilgisi olmayan kişileri zorlayabiliyor, kafalarının karışmasına sebep olabiliyor. Genellememek lazım belki, en azından bende öyle oluyor.
  Bu bakımdan tanıdık birinin köşesi kurtarılmış bölge gibi, sığınılacak bir yemek kitabı gibi oldu benim için. Çok hızla tarifler geliyor, o nedenle takip edemiyorum, hepsini okuyamadım ama incelediğim kadarıyla sanat olsun diye iyice zorlaşan değil de, hepimizin yapabileceği tarifler geliyor, bu da mutluluk verici.

  Gecikmiş bir hoşgeldiniz yorumu olarak alın lütfen bu yorumumu.

  Elişi konusunda da neden olmasın diyebilirim. Ama belki başka isimli bir blogda olabilir. İki tema aynı yerde karışık olabilir belki diye düşündüm.

  Saygılar.

  YanıtlaSil